Školsko natjecanje „Sigurno u prometu“

Autor: Mila Bolonja, 18. 2. 2021.

Izvannastavnu aktivnost „Sigurno u prometu” pohađalo je osam učenika 5. razreda i jedna učenica 6. razreda. Školsko natjecanje je provedeno i ove godine.

HAK Zadar je proveo ispitivanje vještina učenika pri vožnje bicikla na poligonu u utorak, 16. veljače 2021.

Pismeni dio ispita je proveden u kompjuterskoj učionici naše škole u srijedu, 17, veljače 2021.

Na županijsko natjecanje su se plasirali slijedeći učenici: Anđela Brkljača, Iva Mustać, Dino Benić i Roko Barać.

Povjerenstvo za provođenje Županijskoga natjecanja Sigurno u prometu 2021. donijelo je odluku da se ovogodišnje županijsko natjecanje ne može provesti, tj. da se neće održati. Županijsko natjecanje nije bilo u mogućnosti provesti iz više razloga, pa niti prema predloženim smjernicama za provedbu županijskih natjecanja. Također, Državno povjerenstvo za provedbu Natjecanja učenika/ca osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa i sigurnosnih pravila i upravljanja biciklom - Sigurno u prometu u školskoj godini 2020./21. donijelo je odluku da se ovogodišnje državno natjecanje neće održati.

Vjerujemo da će učenici do sad stečena znanja o poznavanju prometnih propisa i sigurnosnih pravila i vještine upravljanja biciklom primijeniti za sigurno kretanje u prometu.

Našim vrijednim učenicima od srca čestitamo na postignutom uspjehu!