Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac

Općinska razina smotre LiDraNo

Autor: Vedran Mudrinić, 12. 2. 2020.

LiDraNo

12. veljače 2020. u Osnovnoj školi Novigrad održala se općinska razina hrvatske školske smotre literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo.

Ove školske godine naša škola je imala predstavnike u tri kategorije.

U kategoriji literarnog stvaralaštva predstavljali su nas učenici 6.r. Jakov Lukić sa sastavom Lugenige i pečence i Šime Marelić sa sastavom Sićanje na dida. Mentorica: Lidija Miočić.

U kategoriji skupnog dramsko-scenskog nastupa predstavljali su nas učenici od prvog do četvrtog razreda PO Krneza s igrokazom pod nazivom Što svemirci jedu?

Mentorice: Irena Miočić i Ena Bošković

U kategoriji pojedinačnog scenskog nastupa predstavljala nas je učenica 8.r. Matea Tabar. Ona je nastupila s pjesmom Grge Rupčića pod nazivom Zapis o buri.

Mentorica: Lidija Miočić

Na županijsku razinu smotre plasirali su se učenici PO Krneza i učenici Jakov Lukić i Šime Marelić sa svojim literarnim uratcima.

« Lipanj 2021 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac / Ražanac X 3, HR-23248 Ražanac / www.os-jbarakovica-razanac.skole.hr / ured@os-jbarakovica-razanac.skole.hr