Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac

URBROJ:2198-01-26-19-03

Ražanac,  14. 11. 2019. godine

POZIV NA TESTIRANJE

kandidata za natječaj za radno mjesto stručnog suradnika psihologa-pripravništvo na određeno puno radno vrijeme- 1 izvršitelj/ica

Temeljem čl. 11. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u osnovnoj školi Jurja Barakovića Ražanac Povjerenstvo za postupak vrednovanja kandidata upućuje poziv na testiranje kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja za navedeno radno mjesto i koji su pravodobno dostavili potpunu i pravovaljanu dokumentaciju.

Testiranje će se obaviti u prostoru škole u uredu ravnateljice po sljedećem rasporedu:

Dana 21. studenog 2019. godine:

1. Lucija Krnčević u 14,20 sati
  2. Petra Ćosić u 14,40 sati
  3. Katarina Stulić u 15,00 sati

Vrednovanje kandidata će se provesti usmeno putem razgovora (intervjua). Usmenim testiranjem svaki član Povjerenstva postavlja do tri pitanja, a odgovori na pitanja se vrednuju od strane članova Povjerenstva na način da svaki član Povjerenstva pojedinom kandidatu dodjeljuje od 0 do 10 bodova. Ocjene članova Povjerenstva se zbrajaju te se kandidatu aritmetičkom sredinom na dvije decimale određuje ostvareni ukupan broj bodova na usmenom testiranju. Usmenim testiranjem kandidat može ostvariti maksimalno 10 bodova. Kandidat koji na usmenom testiranju nije ostvario 50% bodova ne može ići u daljnji postupak vrednovanja.

Kandidati su dužni sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu).Kandidati koji ne mogu dokazati identitet i kandidati koji dođu nakon naznačenog vremena, neće moći pristupiti testiranju. Ne postoji mogućnost naknadnog testiranja, bez obzira na razloge koji kandidata priječe da testiranju pristupi u naznačeno vrijeme. Za kandidata koji ne pristupi postupku testiranja smatra se da je odustao od natječaja.

Povjerenstvo za vrednovanje utvrđuje Konačnu rang listu kandidata prema ukupno ostvarenom broju bodova sukladno Odluci ravnateljice o načinu vrednovanja kandidata. U slučaju da kandidat prijavljen na natječaj ostvaruje prednost pri zapošljavanju prema posebnom propisu ima jednak, najveći broj bodova s jednim ili više kandidata koji ne ostvaruju prednost pri zapošljavanju, stavlja se na prvo mjesto Konačne rang liste. Ukoliko dva ili više kandidata prijavljenih na natječaj ostvaruju prednost pri zapošljavanju prema posebnom propisu imaju jednak, najveći broj bodova, prvo mjesto na Konačnoj rang listi se utvrđuje temeljem redoslijeda utvrđenog odredbama tog posebnog propisa.

PODRUČJA IZ KOJIH ĆE SE OBAVITI VREDNOVANJE ODNOSNO TESTIRANJE KANDIDATA:

1. Statut Osnovne škole Jurja Barakovića, Ražanac (od 29. kolovoza 2019. godine - dostupan na web stranici Škole pod rubrikom "Statut")
  2. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („NN“ br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14., 7/17. i 68/18.)
  3. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi ( NN 112/10, NN 82/19).

1. Pravilnik o načinu postupanja odgojno-obrazovnih radnika školskih ustanova u poduzimanju mjera zaštite prava učenika te prijave svakog kršenja tih prava nadležnim tijelima (NN 132-13)

Povjerenstvo:

1. Vesna Drmić, ravnateljica____________________
  2. Mila Bolonja, stručna suradnica, pedagoginja___________________
  3. Snježana Stanišić, edukacijsko-rehabilitacijski stručnjak ___________________

« Lipanj 2021 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac / Ražanac X 3, HR-23248 Ražanac / www.os-jbarakovica-razanac.skole.hr / ured@os-jbarakovica-razanac.skole.hr