Poštovani roditelji i dragi učenici,

lista odabranih programa obrazovanja zaključava se svim kandidatima u srijedu 7. srpnja 2021. nakon čega će u sustavu biti moguće dohvatiti prijavnicuPrijavnica je obrazac koji sadrži konačnu listu prijavljenih obrazovnih programa, poredanih po prioritetima.

U četvrtak 8. srpnja 2021.  u 9:00 sati učenici osmog razreda PŠ Radovin i u 10:00 sati učenici MŠ Ražanac dužni su doći s roditeljem potpisati prijavnicu s konačnom listom prioriteta.

Potpisivanje prijavnice s listom prioriteta ne jamči da će se kandidat i upisati na onaj izbor na kojemu je stekao pravo upisa u trenutku zaključavanja odabira, odnosno ispisivanja prijavnice, već predstavlja njegovu konačnu odluku o poretku prijavljenih programa obrazovanja čime će potvrditi listu prioriteta odnosno odabir škole. Nakon što škola zaprimi prijavnice, učenik će imati zadovoljene osnovne preduvjete.

Objavljivanjem konačne ljestvice poretka 10. srpnja 2021. učenicima će biti omogućeno ispisivanje upisnice na svom profilu u aplikaciji upisi.hr  koju će od 14. srpnja 2021. trebati odnijeti u srednju školu u koju su se upisali.

Zbog trenutne epidemiološke situacije molimo vas da se pri dolasku u školu držite socijalne distance, stavite masku i ponesete svoju kemijsku olovku.