preskoèi na sadr¾aj

Osnovna ¹kola Jurja Barakoviæa Ra¾anac

Autor: Snje¾ana Fain, 17. 9. 2022.

U digitalnom svijetu, kao i u okolišu, postoji ogromna kolièina otpada koja stvara digitalno zagaðenje koje nastavlja trošiti energiju èak i kad smo to zaboravili.
Uèenici MŠ 7. i 8. razreda su s uèiteljicom Marinom Mariæ kao i uèenici razredne nastave PO Krneza i PO Joviæi s uèiteljicom Snje¾anom Ajdukoviæ proveli akciju digitalnog èišæenja.

BRO©URA
Popis ud¾benika

Zakone i pravilnike mo¾ete pronaæi na stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje

Tra¾ilica
Po Ut Sr Èe Pe Su Ne
Prikazani dogaðaji

Oglasna ploèa
Prepisuje¹ li na testovima u ¹koli?

CMS za ¹kole logo
Osnovna ¹kola Jurja Barakoviæa Ra¾anac / Ra¾anac X 3, HR-23248 Ra¾anac / www.os-jbarakovica-razanac.skole.hr / ured@os-jbarakovica-razanac.skole.hr
preskoèi na navigaciju