Autor: SINIŠA MIŠIĆ, 23. 3. 2013.

U petak 22. ožujka 2013. godine u našoj je školi održana školska priredba povodom Uskrsa.

Učenici su se predstavili kroz pjesme, recitacije i dramsko-scenske igre.

U holu školu održala se i tradicionalna Uskršnja izložba pisanica, a nakon priredbe učenicima su podijeljene nagrade i priznanja za sudjelovanje u izložbi.

Ocjenjivački žiri u sastavu: Frane Lukić, ravnatelj; Vesna Drmić, pedagoginja; č.s. Ljiljana Marić, vjeroučiteljica; Ana Čolak, učiteljica tehničke kulture; Lidija Miočić, učiteljica hrvatskog jezika i Biserka Kožul, učiteljica talijanskog jezika donio je odluku o nagrađenim učenicima.

Diplome i prigodan dar dobili su:

1. mjesto dijele Nina Lukić, 1. razred i zajednički rad Nikoline Miočić, 5. razred i Aurore Miočić, 3. razred

3. mjesto Duje Škulić, 2. razred

Zahvalnice i prigodni dar dobili su: Marko Olić, Ivana Zekanović, Kristina Zekanović, Ana Ivančić, Josipa Matak, Karla Barišić, Klara Lazanja, Ivan Teklić, Laura Miočić, Antonio Miočić, Jelena Miočić, Goran Miočić, Sara Miletić, Iva Lilić, Antonio Kovačević, Toni Jelinić, Brigita Čavić, Jure Teklić, Luka Miletić, Nikolina Jordan, Tonija Škulić, Nino Matak i Karlo Grbić.