Autor: SINIŠA MIŠIĆ, 26. 12. 2011.

Povodom nadolazećih božićno - novogodišnjih blagdana, u našoj školi smo to obilježili prigodnim programom, kako u matičnoj školi, tako i u područnim školama pojedinačno.

U petak 23. prosinca 2011. nakon podjele Izviješća o uspjehu u I. obrazovnom razdoblju, svi učenici, učitelji, roditelji i ostali djelatnici škole, imali su prilike uživati u svečano održanom prigodnom programu koji je bio izuzetno bogat pjesmom, recitacijama i dramsko-scenskim prikazom. Prigodne fotografije možete pogledati ovdje.

Blagdansko ozračje u OŠ Jurja Barakovića - Ražanac

Posljednjeg nastavnog dana u prvom polugodištu u našoj je školi zavladalo pravo blagdansko ozračje. Održana je školska priredba  u povodu Božića na kojoj su nastupili učenici od 1. do 8. razreda.  Bogat program sadržavao je nastup školskog zbora, recitacije, dramsko- scenske igre i lutkarski igrokaz. Ranije je u holu škole postavljena 7. po redu izložba Božićnih jaslica. Razigrana dječja mašta i kreativne ruke dali su tako svoj prilog proslavi Božića. Ove godine izrađeno je dvanaest jaslica, a u izradi je sudjelovalo sedamnaestero učenika. Svi sudionici dobili su Diplome ili Zahvalnice za sudjelovanje, uz prigodni dar, koji su omogućili Općina Ražanac i Hrvatski ljiljan sv. Ante Ražanac. Diplome i poklone dobili su:

Prvo mjesto:

• Zajednički rad učenika PO Rtina: Goran Miočić, Jelena Miočić, Aurora Miočić i Ana Jović

• Niko Žagar i Jure Teklić (za jaslice br. 4.)

Svima želimo čestit Božić i obilje sreće, uspjeha i ostvarenih snova u Novoj 2012. godini!